Odborné a poradenské služby
Mária Vavrová
Činnosti reklamných agentúr
- Obec
- Nová Baňa
- Od roku
- 2022
- IČO
- 54 748 119
Mária Vavrová
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 968 01 Nová Baňa
- Na trhu od
- 11. júla 2022
- IČO
- 54 748 119
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 73.11)
- Činnosti reklamných agentúr
Podnikanie v číslach
- 4
- roky na trhu
- 2022
- rok vzniku
- 3
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Mária Vavrová
Mária Vavrová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Nová Baňa. Podniká od 11. júla 2022.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti reklamných agentúr“ (73.11). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky, ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál a poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských….
Základné údaje
- Obchodné meno
- Mária Vavrová
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 54 748 119
- Dátum vzniku
- 11. júla 2022
- Miesto podnikania
- 968 01 Nová Baňa
- Živnostenský register
- Okresný úrad Žiar nad Hronom, vložka č. 680-24785
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 73.11)
- Činnosti reklamných agentúr
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Mária Vavrová zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.
-
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
-
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
-
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Mária Vavrová?
Miesto podnikania je v obci 968 01 Nová Baňa.
Čím sa Mária Vavrová zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti reklamných agentúr“ (73.11). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál; poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských….
Aké je IČO – Mária Vavrová?
IČO je 54 748 119.
Odkedy podniká Mária Vavrová?
Podnikanie začalo 11. júla 2022. Na trhu pôsobí 4 roky.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.